Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai kaimyninėmis

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui kaimyninėmis, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį kaimyninėmis in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "kaimyninėmis".

Kaimyninėmis sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį kaimyninėmis


  1. Ji dalijasi daug bendrų bruožų su kitomis kaimyninėmis virtuvėmis.


  2. Aleksandro valdymo laikotarpis pasižymėjo nuolatiniais LDK karais su kaimyninėmis šalimis.


  3. Mikronezijos rinktinė tėra sužaidusi keletą draugiškų varžybų su kaimyninėmis šalimis 1999 m.


  4. Imperija vystė prekybą su kaimyninėmis bei tolimesnėmis šalimis, išvystydama duoklinę sistemą.


  5. Nėra atskiros prancūziškos architektūros, ji vystėsi kartu su kitomis kaimyninėmis Europos šalimis.


  6. Seniūnija ribojasi su kaimyninėmis Zujūnų, Avižienių, Maišiagalos, Dūkštų seniūnijomis, Trakų ir Elektrėnų rajonais.


  7. Šalies politinės sienos buvo nubrėžtos didele dalimi dirbtinai XIX a., Afrikos pasidalijimo metu, ir iki šiol dėl jų kyla nesutarimų su kaimyninėmis valstybėmis.


  8. Cezaris skyrė belgus nuo galų ir akvitanų, kitų genčių grupių, gyvenusių teritorijoje, kurią romėnai vadino Galija ir daugmaž apėmusioje dabartinės Prancūzijos teritoriją ir kaimyninėmis teritorijomis.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Turkiška_virtuvė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aleksandras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mikronezijos_vyrų_futbolo_rinktinė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kinijos_Liaudies_Respublika, https://lt.wikipedia.org/wiki/Prancūzija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sudervės_seniūnija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kamerūnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Belgai

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ kaimyninėje kaimyninėms ››

Bendra informacija apie "kaimyninėmis" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio kaimyninėmis sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "kaimyninėmis" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "kaimyninėmis".