Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai jaunų

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui jaunų, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį jaunų in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "jaunų".

Jaunų sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį jaunų


 1. Sula surenkama iš jaunų žiedynų.


 2. Kaip dauguma jaunų lenkų kompozitorių, V.


 3. Veikė prie armėnų jaunų vyrų asociacijos.


 4. Pirmosiose LJD dalyvavo keli šimtai jaunų žmonių.


 5. Tuo laikotarpiu iškilo daugybė jaunų ir talentingų rašytojų.


 6. Tai gabalai, kurie turėtų vežt daugumą iš mūsų jaunų reperių.


 7. Dažniausiai širšuolų motinėlės kramto jaunų beržų šakelių žievę.


 8. Tarp fondo stipendininkų taip pat yra jaunų žmonių iš Baltijos šalių.


 9. Ten apie 30 jaunų žmonių skaitė draudžiamą literatūrą, fechtuodavo, ir pan.


 10. Paprastojo ąžuolo jaunų medelių žievėje jų yra 7–12 %, kartais net iki 20 %.


 11. Tapytojas labiausiai pagarsėjo apnuogintų jaunų merginų, mergaičių vaizdais.


 12. Nacių Vokietija iš Lietuvos į Austriją darbams išvežė nemažai jaunų lietuvių.


 13. Vaisių minkštimas, aliejingos (11%) sėklos bei jaunų sodinukų šaknys yra valgomi.


 14. Pačios storiausios šios plokštės esti geologiškai jaunų kalnų srityse (iki 70 km).


 15. Vyriausybės atstovai perspektyvių ir jaunų sportininkų ieškodavo sporto centruose.


 16. Dalyvavo apie 5000 jaunų žmonių, kurie dvi dienas šventė ir dalinosi savo tikėjimu.


 17. Žaliava renkama nuo jaunų medžių, kurių skersmuo 5–10 cm ir stambesnių medžio šakų.


 18. Armenian Young Men's Association Armėnijos jaunų vyrų asociacija) Kipro futbolo komanda.


 19. Vievio vidurinėje mokykloje mokėsi 1149 mokiniai, pradėjo dirbti daug jaunų specialistų.


 20. Per 15 metų 8 milijonai jaunų žmonių iš daugiau nei 140 šalių buvo įsitraukę į šią programą.


 21. Naujas albumas ne tik pakėlė grupės reputaciją, bet ir pritraukė daugybę naujų jaunų gerbėjų.


 22. Kartu su muzika, K-pop tapo populiaria subkultūra tarp paauglių ir jaunų suaugusiųjų visame pasaulyje.


 23. Brandžių, senų medžių lapeliai 0,8–1,5 cm ilgio ir 1,2–2 mm pločio, bet ant jaunų medelių jie didesni.


 24. Askosporos susidaro pavasarį rudenį nukritusių lapų juoduliuose; ant jaunų lapų jas perneša oro srovės.


 25. Galaktikos spiralinėse vijose vyksta aktyvūs žvaigždėdaros procesai, jose gausu jaunų mėlynų žvaigždžių.


 26. Daugiausia tuo laiku pasižymėjo jaunų šokėjų būrelis, kurį sukūrė ir ilgą laiką jam vadovavo mokytoja Gegeckaitė.


 27. Rugpjūčio 15 d., pirmą Avo mėnesio dieną, 300 jaunų žydų su sionistų vėliavomis sugiedojo himną prie Raudų sienos.


 28. Kotas 5-10 cm ilgio, 1-1,5 cm storio, plaušuotas ar žvynuotas, tuščiaviduris, jaunų vaisiakūnių balsvas, senų gelsvas.


 29. Seniausias prezidentas buvo remiamas jaunų balsuotojų, tačiau jis nebuvo mėgiamas tautinių mažumų, ypač Afro-amerikiečių.


 30. Serialo esmė yra ne tik gyvenimas senelių namuose, bet ir dviejų jaunų merginų iš skirtingų socialinių sluoksnių likimai.


 31. Liepos mėnesį apie 60 jaunų moterų (merginų) buvo atrinkta ir išsiųsta pas valsčiaus ūkininkus pagalbiniams ūkio darbams.


 32. Salarų moterys mėgsta puoštis įvairiais papuošalais - žiedais, apyrankėmis, auskarais.Dauguma jaunų salarų vyrų augina ūsus.


 33. Be to, likus mėnesiui iki pirmosios aukštakrosnės paleidimo, daugiau nei 100 jaunų specialistų grupė jau buvo įsidarbinusi „Azovstal“.


 34. Kepurėlė 4 10 cm skersmens, iš pradžių iškili, vėliau paplokščiai iškili, jaunų grybų plaušuota arba žvynuota, su buku gubreliu per vidurį.


 35. Jaunesnių kiaulių infekcija pasireiškia stipriau, nors mirtingumas dėl kiaulių vezikulinės ligos labai retas, palyginti su jaunų gyvūnų snukio ir nagų ligos atvejais.


 36. Hahn patyrimo pedagogiką sudaro keturios dalys: fizinė veikla, žygis gamtoje, gebėjimų ugdymas ir pačių jaunų žmonių suplanuotas, įgyvendintas ir įsivertintas projektas.


 37. Kepurėlė 8–15 (25) cm skersmens, jaunų varpelio formos, senesnių paplokščia, rudai raudona, rudai geltona ar violetiškai raudona, žvynuota, ypač šerpetota centrinė dalis.


 38. Nuolatinė socializacija su skirtingais šunimis ir žmonėmis, taip pat jaunų šuniukų mokymas dažnai reikalauja ypatingai daug pastangų per pirmuosius dvejus šuns gyvenimo metus.


 39. Kepurėlė 2–8 cm skersmens, jaunų vaisiakūnių susisukusi į vidų, senų kraštas užsilenkęs žemyn, gelsva, rusvai gelsva, kartais violetinio ar žalsvo atspalvio, plaušuotai aksomiška.


 40. A.Rykovas buvo ryškus bolševikinio judėjimo veikėjas, nuo jaunų dienų turėjęs savo nuomonę ir jos laikęsis: gimnazijoje puikiai mokėsi, tačiau negavo atestato su pagyrimu, nes demonstratyviai nelankė cerkvės.


 41. Kotas 10-16 cm ilgio, 2-5 cm storio, jaunų baltas, senų rausvas, su dideliu, žemyn nukarusiu odišku, baltu, vagotu rinkiu, į apačią šiek tiek storėjantis, pagrindas svogūniškai sustorėjęs, su priaugusia balta išnara.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vėduoklinė_palmyra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Witold_Lutosławski, https://lt.wikipedia.org/wiki/AYMA_Ammochostos, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_jaunimo_dienos, https://lt.wikipedia.org/wiki/Serbijos_kultūra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gatvės_lyga_(2001_albumas), https://lt.wikipedia.org/wiki/Širšuolas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Geberto_Riufo_fondas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ignacy_Daszyński, https://lt.wikipedia.org/wiki/Paprastasis_ąžuolas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Balthus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Austrijos_ir_Lietuvos_santykiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Adansonia_za, https://lt.wikipedia.org/wiki/Tektoninė_plokštė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dopingas_Rytų_Vokietijoje, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vievio_gimnazija, https://lt.wikipedia.org/wiki/The_Duke_of_Edinburgh's_International_Award, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pink_Floyd, https://lt.wikipedia.org/wiki/K-pop, https://lt.wikipedia.org/wiki/Tikroji_metasekvoja, https://lt.wikipedia.org/wiki/Klevinis_žvynokas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mesjė_95, https://lt.wikipedia.org/wiki/Bridų_pagrindinė_mokykla, https://lt.wikipedia.org/wiki/Raudų_siena, https://lt.wikipedia.org/wiki/Bohemiškasis_aukšliavarpis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ronald_Reagan, https://lt.wikipedia.org/wiki/Širdys_paklydėlės, https://lt.wikipedia.org/wiki/Darbėnų_žydų_III_holokausto_vieta, https://lt.wikipedia.org/wiki/Salarai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Azovstal, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ožiakvapis_nuosėdis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kiaulių_vezikulinė_liga, https://lt.wikipedia.org/wiki/Raudongalvis_baltikenis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Australijos_ganymo_šuo, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vėduoklinė_meškutė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aleksejus_Rykovas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Rausvoji_musmirė

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ jaunąjį jaunųjų ››

Bendra informacija apie "jaunų" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio jaunų sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "jaunų" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "jaunų".