Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai išvedamas

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui išvedamas, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį išvedamas in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "išvedamas".

Išvedamas sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį išvedamas


  1. Solo su kitais išvedamas iš bunkerio, tačiau tuomet puola evokai.


  2. Tai biologinio „apsivalymo“ procesas, nes iš organizmo kartu su nemaloniai kvepiančiais junginiais išvedamas ir pats telūras.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Žvaigždžių_karai:_epizodas_VI_–_džedajaus_sugrįžimas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Telūras

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ išveda išvedami ››

Bendra informacija apie "išvedamas" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio išvedamas sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "išvedamas" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "išvedamas".