Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai išmetė

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui išmetė, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį išmetė in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "išmetė".

Išmetė sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį išmetė


  1. Nusikaltėlis išmetė kuprinę su pinigais šalia kelio.


  2. Ugnikalnis į dangų išmetė 1,5 km aukščio dūmų stulpą.


  3. Kilusi smarki audra išmetė jų laivus į krantą ir sudaužė juos.


  4. Pavyzdžiui, jei žaidėjas išmetė tris „dvejetus“, bus įrašyti 6 taškai į dvejetų eilutę.


  5. Po Kaudiljo Franko atėjimo į valdžią dailininkas susipyko su kairiaisiais siurrealistais ir jį išmetė iš grupės.


  6. Sugautas nusikaltėlis savo broliui pasakė kur išmetė kuprinę ir nuožmusis broliukas ėmėsi aiškintis, kas galėjo paimti pinigus.


  7. Stivenas pradėjo kurti apsakymą apie merginą, turinčią nepaprastų galių, bet, parašęs keletą puslapių, juos suglamžė ir išmetė.


  8. Apie lobius išgirdęs kitas vaikas tyčia, trokšdamas užvaldyti užburtus turtus, įlindo į kalną ir nebegrįžo tik jo kepurę kalnas išmetė.


  9. Visiškai nepavojingoje situacijoje Aston Villa klubo gynėjas Olof Mellberg iš už šoninės linijos išmetė kamuolį vartuose stovėjusiam Enkelmanui.


  10. Tais pačiais 1999 metais išeina ir trečiasis Arch Enemy albumas, pavadinimu „Burning Bridges“.2000 metais Michael išmetė vokalistą John Liiva, argumentuodamas tokį savo žingsnį planais priimti į grupę vokalsitę moterį.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Grynieji_pinigai_(2010_m._filmas), https://lt.wikipedia.org/wiki/Pinatubas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Peucetijai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Yatzy, https://lt.wikipedia.org/wiki/Salvador_Dalí, https://lt.wikipedia.org/wiki/Stephen_King, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gaudučių_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Peter_Enckelman, https://lt.wikipedia.org/wiki/Arch_Enemy

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ išmetus išminties ››

Bendra informacija apie "išmetė" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio išmetė sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "išmetė" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "išmetė".