Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai individai

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui individai, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį individai in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "individai".

Individai sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį individai


 1. Suaugę individai siekia 8–20 cm.


 2. Gamtoje yra rūšių, kuriose individai ne visada atskiriami.


 3. Vidutiniškai šeimoje būna šeši suaugę individai bei tų metų jaunikliai.


 4. Gyvena kelerius metus, seniausi individai užfiksuoti sulaukę 9–11 metų.


 5. Driežažmogių bendruomenės patriarchinės, vadovauja stipriausi individai.


 6. Gyvena apie dešimt metų, seniausi individai užfiksuoti sulaukę 9–13 metų.


 7. Suaugę individai žiemoja žiemos miegas tęsiasi nuo lapkričio iki gegužės mėnesio.


 8. Stambūs individai esantys 61 m aukščio su kamieno skersmeniu iki 2 m gerokai reti.


 9. Medžiojamas tibeto vilkų, jaunikliai ir paliegę individai rudųjų lokių, snieginių leopardų.


 10. Tapę kurios nors organizacijos nariais, individai gali propaguoti tos organizacijos ideologiją.


 11. Pagrindinė mintis, kuria remiasi viešasis pasirinkimas- visi individai yra racionalūs savanaudžiai.


 12. Anakondos retai kada išgyvena daugiau nei 10 metų, nors kai kurie individai išgyveno beveik 30 metų.


 13. Alomonas cheminis junginys, kurį išskiria vienos rūšies individai, kad juo paveikti kitos rūšies individus ir taip išgauti naudos.


 14. Likus keletui dienų iki savo mirties, jis tarsi paliko savo palikimą ateičiai: „Kai revoliucionieriai kaip individai gali būti nužudyti, tu negali nužudyti idėjų“.


 15. Vasaros mėnesiais jie dažniausiai būna litoralės zonoje estuarijose, lagūnose, upių žiotyse ir netoli jų kranto; atsitiktiniai individai retkarčiais aptinkami ir upėse toliau nuo žiočių.


 16. Autorius teigia: „jei pastangos pasiekti vieną poreikių pakopą žlunga, individai dažniausiai nusileidžia į žemesnį lygmenį”.Motyvacija yra sąlygojama: laimėjimo, valdžios ir artimo bendrumo poreikių.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Hadriano_poniabudė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Individas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Barsukas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mėlynoji_zylė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Driežažmogiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Alksninukas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Medinė_skydblakė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kaukazinis_kėnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jakas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Viešojo_pasirinkimo_teorija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Žalioji_anakonda, https://lt.wikipedia.org/wiki/Alomonas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Thomas_Sankara, https://lt.wikipedia.org/wiki/Paprastasis_vilkešeris, https://lt.wikipedia.org/wiki/Motyvacija

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ indinės individais ››

Bendra informacija apie "individai" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio individai sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "individai" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "individai".