Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai imunitetu

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui imunitetu, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį imunitetu in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "imunitetu".

Imunitetu sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį imunitetu


  1. Jos ypač naudingos vaikams ir žmonėms su nusilpusiu imunitetu ir odos problemomis.


  2. Į organizmą patekę mikroorganizmai ir toksinai susiduria su ląstelėmis ir įgimtu imunitetu.


  3. Tai vadinama pasyviu imunitetu, nes vaisius pats nepasigamina atminties ląstelių ar antikūnų, tačiau juos tik skolinasi.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Sultys, https://lt.wikipedia.org/wiki/Imuninė_sistema

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ imuniteto imunitetui ››

Bendra informacija apie "imunitetu" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio imunitetu sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "imunitetu" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "imunitetu".