Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai įkapės

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui įkapės, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį įkapės in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "įkapės".

Įkapės sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį įkapės


  1. Hollackas, nustatyta, kad jame rastos įkapės priklauso II–XIII a.


  2. Pradėjus naudoti metalą įkapės tapo įvairesnės, pirmaisiais amžiais jų pagausėjo.


  3. Lietuvoje ankstyviausios įkapės randamos mezolito Biržulio gyvenvietėse ir stovyklavietėse.


  4. Moterų įkapės daugiausia buvo darbo įrankiai (pjautuvas, verpstukas, adata, yla, žirklės) bei papuošalai.


  5. Kūnai būdavo talpinami į medinius karstus, greta įdėtos įkapės (popieriaus, šilko dirbiniai, keramika, maistas).


  6. Dalis degintinių kapų įrengta pagal griautinio laidojimo tradicijas, vėliau įkapės laužytos ar degintos kartu su mirusiuoju.


  7. Nedegintų mirusiųjų įkapės: kario apranga (geležiniai ietigaliai, pentinai), darbo įrankiai (peiliai), žalvariniai papuošalai (žiedai, sagtys), balto akmens karoliai.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vilkyčiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Įkapės, https://lt.wikipedia.org/wiki/Astanos_kapinynas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lazdininkų_kapinynas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Migliniškių_pilkapynas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ įkapėmis įkarštyje ››

Bendra informacija apie "įkapės" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio įkapės sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "įkapės" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "įkapės".