Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai himnu

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui himnu, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį himnu in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "himnu".

Himnu sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį himnu


  1. Palestinoje ir tapusi Irako himnu.


  2. Maroko himnu tapo 1956 m., šaliai paskelbus nepriklausomybę.


  3. Muamaras al Kadafis Allahu Akbar patvirtino valstybiniu Libijos himnu.


  4. Maltos vyriausybė oficialiu Maltos himnu patvirtino 1941 vasario 22 dieną.


  5. Himnas buvo skirtas sultono pasveikinimui, bet po šalies nepriklausomybės tapo valstybiniu himnu.


  6. Maroko himnas Maroko Karalystės valstybinis simbolis, oficialiai vadinamas Maroko valstybiniu himnu (arab.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Irako_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Maroko_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Libijos_Arabų_Liaudies_Džamahirijos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Maltos_himnas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ himno himnui ››

Bendra informacija apie "himnu" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio himnu sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "himnu" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "himnu".