Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai himno

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui himno, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį himno in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "himno".

Himno sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį himno


 1. Išliko daugiau nei 50 šio himno kopijų.


 2. Šis šūkis yra ir šalies himno pavadinimas.


 3. Dažniausiai grojamas tik pirmas himno posmas.


 4. Taip pat yra himno versija sangų kalba pavadinta „E Zingo“.


 5. Kōrli Stalte) sukūrė lyvių himno Min izāmō (Mano tėvyne) žodžius,.


 6. Maskva) rusų rašytojas, vaikų poetas, Tarybų Sąjungos himno 1943 m.


 7. Dieninė susideda iš himno, trijų psalmių, skaitinio ir pabaigos maldos.


 8. Buvo sudartyta 22 žmonių komisija atrinkti iš 85 naujojo himno kandidatų.


 9. Aušrinė susideda iš himno, trijų psalmių, dviejų skaitinių ir pabaigos maldos.


 10. Buvo sukurtos dvi himno versijos su ta pačia melodija, bet skirtingais žodžiais.


 11. Vienuolyno teritorijoje palaidotas carinės Rusijos himno autorius Aleksejus Lvovas.


 12. Nepriklausomo, neutralaus Turkmėnistano himnas yra Turkmėnijos valstybės himno pavadinimas.


 13. Mazirbė lyvių kultūros sostinė, lyvių tautos patriarcho, lyvių himno autoriaus Karlio Staltės gimtinė.


 14. Puerto Rike kyla daug ginčų dėl himno melodijos tempo, kadangi ji labiau pritaikyta maršui nei oficialiam kūriniui.


 15. Įvairiose sportinėse varžybose, oficialiuose sutikimuose grojama trumpoji himno versija: priedainis-I posmas priedainis.


 16. Antroji himno versija priimta po konstitucinio referendumo, kuris paskelbė emyrą Hamadą bin Isą al Khalifą karaliumi, o šalį karalyste.


 17. Tuo metu kai Malaizija gavo nepriklausomybę, kiekviena iš šalies valstijų turėjo savo atskirą himną, tačiau šalis bendro himno neturėjo.


 18. Prezidentas turi teisę nustatyti valstybės himno, vėliavos, herbo, federalinių (išskyrus Konstitucinio Teismo) teisėjų uniformų, tarnybinės (vok.


 19. Užrašas yra Pleidiol wyf i’m gwlad (vališkai reiškia 'Aš ištikimas savo šaliai'), tai yra žodžiai iš nacionalinio Velso himno „Hen Wlad Fy Nhadau“ („Mano tėvų žemė“).


 20. Vakarinė susideda iš himno, dviejų psalmių bei Naujojo Testamento giesmės, Biblijos ištraukos, Marijos giesmės su priegiesmiu, maldavimų, Tėve mūsų ir pabaigos maldos.


 21. Rytmetinė susideda iš himno, dviejų psalmių bei Senojo Testamento giesmės, Biblijos ištraukos, Zacharijo giesmės su priegiesmiu, maldavimų, Tėve mūsų bei pabaigos maldos.


 22. Per 1895 metų Jonines ant Rambyno kalno buvo paminėtas šios draugijos veiklos dešimtmetis, žodį šventės dalyviams tarė Jurgis Zauerveinas, Mažosios Lietuvos himno „Lietuvninkai mes esam gimę“ autorius.


 23. TSRS vyriausybei nutarus pakeisti senąjį himną „Internacionalą“ nauju, poetas ir žurnalistas El Registanas jį pakvietė būti TSRS himno bendraautoriumi, nes manė, jog vienas autorių turi turėti rusišką pavardę.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Nungalė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Singapūro_herbas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Libijos_Arabų_Liaudies_Džamahirijos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Centrinės_Afrikos_Respublikos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lyvių_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sergejus_Michalkovas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Valandų_liturgija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Armėnijos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Bahreino_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pažaislio_vienuolynas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Turkmėnijos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lyvių_pakrantė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Puerto_Riko_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Meksikos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Malaizijos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vokietijos_federalinis_prezidentas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Valų_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Rambyno_kalnas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ himne himnu ››

Bendra informacija apie "himno" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio himno sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "himno" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "himno".