Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai himne

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui himne, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį himne in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "himne".

Himne sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį himne


  1. Upės pavadinimas yra minimas Belizo himne.


  2. Vokietijos himne šalies teritorija įvardinama Von der Maas bis an die Memel „nuo Maso iki Nemuno“.


  3. Pirmajame į šį tekstą įeinančiame himne Kotarat pašaukiamos, prieš gimstant Jaricho ir Nikalės sūnui.


  4. Pavadinimas A Portuguesa reiškia „Portugalų daina“, tačiau žodis daina (canção) nenaudojamas kaip ir Prancūzijos himne La Marseillaise.


  5. Senovės Graikijoje geografiškai žodis „Europa“ pirmąsyk pavartotas homeriniame himne Delo Apolonui taip vadinta vakarinė Egėjo jūros pakrantė.


  6. Bet Odisėjoje, Hesiodo Teogonojoje ir homeriškame himne Demetrai saulė viena kartą vadinama kaip Hiperionidas „Hiperiono sūnus“ ir Hesiodas užtikrintai įsivaizduoja Hiperioną kaip atskirą nuo Helijo.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Hondas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Nemunas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kotarat, https://lt.wikipedia.org/wiki/Portugalijos_himnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Europa, https://lt.wikipedia.org/wiki/Hiperionas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ himnas himno ››

Bendra informacija apie "himne" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio himne sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "himne" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "himne".