Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai gurkšnis

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui gurkšnis, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį gurkšnis in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "gurkšnis".

Gurkšnis sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį gurkšnis


  1. Tai buvo tarsi gryno oro gurkšnis.


  2. Ežerėvardis kildinamas nuo žodžio malkas, malka („vienu ypu išgeriamas skysto kiekis, gurkšnis, maukas“), o toliau siejamas su galima pirmine reikšme „šlapia vieta, pelkė, klanas, valka“ (plg.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Borisas_Akuninas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Malkėstas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ gurdžarų gurmanų ››

Bendra informacija apie "gurkšnis" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio gurkšnis sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "gurkšnis" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "gurkšnis".