Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai ekspertizę

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui ekspertizę, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį ekspertizę in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "ekspertizę".

Ekspertizę sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį ekspertizę


  1. Ten, atlikus teismo ekspertizę, buvo balzamuoti.


  2. Antropologinę Jiržio palaikų ekspertizę atliko prof.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_sveikatos_mokslų_universiteto_koplyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jurgis_Podiebradietis

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ ekspertizė eksperto ››

Bendra informacija apie "ekspertizę" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio ekspertizę sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "ekspertizę" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "ekspertizę".