Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai dvasiai

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui dvasiai, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį dvasiai in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "dvasiai".

Dvasiai sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį dvasiai


  1. Be to, naujos grupės muzikoje vietos atsirado ir gitaros solo partijoms, artimoms Pink Floyd dvasiai.


  2. Vienose vietose iš palikto nenupjautų rugių plotelio Jievaro varpų pindavo vainiką, kitose jas palikdavo dirvoje javų dvasiai.


  3. Stiveno Roseno išleistos knygos „Maistas dvasiai: vegetarizmas ir pasaulio religijos“ įvade Singeris rašė: „Nužudydamas gyvūną dėl maisto žmogus paneigia savo paties teisingumo troškimą.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Didier_Marouani, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jievaras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Isaac_Bashevis_Singer

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ dvasia dvasias ››

Bendra informacija apie "dvasiai" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio dvasiai sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "dvasiai" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "dvasiai".