Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai drėkinimas

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui drėkinimas, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį drėkinimas in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "drėkinimas".

Drėkinimas sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį drėkinimas


  1. Ekovatos drėkinimas vandeniu vyksta žarnos antgalyje.


  2. Pietinėje dalyje buvo plačiai taikomas dirbtinis drėkinimas.


  3. Siekiant padidinti derlių taikomas intensyvus drėkinimas ir tręšimas.


  4. Manoma, kad Pietų Mesopotamijoje dirbtinis drėkinimas pradėtas naudoti 6–5 tūks.


  5. Disesnį derlių gausime, jeigu bus šiltos ir sausos auginimo sąlygos, bei papildomas tręšimas ir drėkinimas.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Ekovata, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mesopotamija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aliejinė_moringa

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ drėkinamoji drėkinimo ››

Bendra informacija apie "drėkinimas" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio drėkinimas sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "drėkinimas" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "drėkinimas".