Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai dovanotais

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui dovanotais, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį dovanotais in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "dovanotais".

Dovanotais sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį dovanotais


  1. Pailsėję Loriene, bendražygiai plaukia elfų dovanotais laivais Anduino upe.


  2. Revoliucijos metu kolekcija pildėsi konfiskuotais meno kūriniais, Napoleono ir vėlesnių Prancūzijos valdovų dovanotais darbais.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Žiedų_valdovas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Luvras

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ dovanota dovanotame ››

Bendra informacija apie "dovanotais" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio dovanotais sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "dovanotais" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "dovanotais".