Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai dieviškos

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui dieviškos, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį dieviškos in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "dieviškos". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi dieviškos variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: dieviškosios. Jei spustelėsite jus dominantį dieviškos variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Dieviškos sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį dieviškos


  1. Bizantijos valstybėje imperatorius buvo vienintelis ir absoliutus valdovas, o jo galia buvo laikoma dieviškos kilmės.


  2. Tai žinodami, krikščionys gerbdami Dievą, privalo vienodai gerbti ir visus jo kūrinius, vertinti jų reikšmę iš dieviškos, o ne žmogiškos perspektyvos.


  3. Indėnai pamanė, jog ispanai iš tikrųjų yra dieviškos būtybės iš už jūrų ir valdo įspūdingas galias, ir suprato, kad užkariautojams stojus skersai kelio, jie gali susilaukti tokio paties likimo kaip ir actekai.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Bizantija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Andrew_Linzey, https://lt.wikipedia.org/wiki/Meksikos_užkariavimas

Dieviškosios sakinyje

Dieviškosios yra dieviškos, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius dieviškosios.


  1. Bažnyčioje dieviškosios pamaldos vyksta senąja gezo kalba, tačiau paprastos pamaldos vyksta vietine kalba.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Etiopijos_ortodoksinė_tevahedo_bažnyčia

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ dieviškojo dieviškumas ››

Bendra informacija apie "dieviškos" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio dieviškos sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "dieviškos" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "dieviškos".