Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai dešinį

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui dešinį, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį dešinį in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "dešinį".

Dešinį sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį dešinį


  1. Po to Archelajus permetė savo dešinį sparną į kairę, tad Sula, matydamas pavojų, nujojo į kairę pusę ir stabilizavo padėtį.


  2. Psoas simptomas - kai apendiksas guli ant psoas raumens, ligonis guli sulenkęs dešinį klubą, nes tokioje padėtyje mažiau skauda.


  3. Archelajus toliau permetinėjo karius į kairę, silpnindamas dešinį sparną, ir atgal sugrįžęs Sula įsakė pulti Archelajaus armijos dešinį sparną.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lucijus_Kornelijus_Sula, https://lt.wikipedia.org/wiki/Apendicitas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ dešinę dešinįjį ››

Bendra informacija apie "dešinį" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio dešinį sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "dešinį" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "dešinį".