Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai biuletenio

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui biuletenio, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį biuletenio in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "biuletenio".

Biuletenio sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį biuletenio


  1. Barbio, „Italijos Dantės draugijos biuletenio Kritinės Dantės tyrimų apžvalgos“ redaktoriaus įpėdinis.


  2. Vokietijos lietuvių studentų ateitininkų sąjungos pirmininkas, biuletenio „Ateitin“ redaktorius, Vokietijos lietuvių jaunimo sąjungos veikėjas, laikraščio „Jaunimo žodis“ redaktorius iki 1967 m.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Ernesto_Giacomo_Parodi, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vincas_Bartusevičius

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ biudžetų biuletenis ››

Bendra informacija apie "biuletenio" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio biuletenio sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "biuletenio" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "biuletenio".