Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai baklažanas

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui baklažanas, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį baklažanas in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "baklažanas".

Baklažanas sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį baklažanas


  1. Svarbiausios daržovės yra svogūnas, baklažanas, morka, salota ir kt.


  2. Šaltais yra laikomi baklažanas, agurkas, kopūstas, pomidoras, salota, jogurtas, žuvis, ryžiai.


  3. Dažniausiai įdaromas baklažanas, pomidoras, paprika, kopūsto lapai, ar vynuogių lapai (yarpaq dolmasi).


  4. Tik ten patiekalo įvairovė daug didesnė, kadangi apvalkalui naudojamos įvairios daržovės (ankštiniai pipirai, baklažanas, cukinija, moliūgas, pomidoras) arba jų lapai (dažniausiai vynuogių).


  5. Dažniausiai įdaroma cukinija (kabak), baklažanas (patlıcan), pomidoras (domates), moliūgas (balkabağı), paprika (biber), kopūsto lapai (lahana), buroko lapai (pazı) ar vynuogių lapai (yaprak dolması).


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Artimųjų_Rytų_virtuvė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Azerbaidžanietiška_virtuvė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Balandėliai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Turkiška_virtuvė

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ baklava bakongai ››

Bendra informacija apie "baklažanas" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio baklažanas sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "baklažanas" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "baklažanas".