Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai aukojo

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui aukojo, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį aukojo in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "aukojo".

Aukojo sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį aukojo


  1. Pirmąsias mišias aukojo Vilniaus Šv.


  2. Bažnyčios remontui aukojo ir JAV lietuviai.


  3. Naujamiesčio klebonas čia keliskart aukojo šv.


  4. Šiam dievui vyrai aukojo 3 kartus per metus paršą arba jautį, o moterys gaidį.


  5. Bažnyčios statybai aukojo įvairios organizacijos: Šalies bažnyčios fondas (vok.


  6. Tapęs turtingu aukojo pinigus JAV ir Izraelio senelių namams, mokykloms ir moksliniams tyrimams.


  7. Daugiausia aukojo: Teofilė Norkūnaitė (4000 litų), Adelė Jasudytė (4000), Benigna Trinkūnaitė (1500 litų).


  8. Uspenijos soboras Kijeve buvo pasirinktas neatsitiktinai šiai cerkvei kunigaikštis dosniai aukojo, ypač ženklus buvo jo indelis į ikonostaso įrengimą.


  9. Lėšas švietimo įstaigos išlaikymui rinko emigrantų visuomenė: labdaros koncertą surengė kompozitorius Frederikas Šopenas, aukojo prancūzų geradariai, net 29 tūkst.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Steponas_Umbrasas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pajevonio_Šv._Jono_Krikštytojo_bažnyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Naudvario_koplyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pagirnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Šilutės_evangelikų_liuteronų_bažnyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Joseph_Gurwin, https://lt.wikipedia.org/wiki/Biliakiemio_Švč._Mergelės_Marijos_Vardo_bažnyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Konstantino_Ostragiškio_antkapinis_paminklas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Batinjolio_lenkų_mokykla

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ aukojimų aukomis ››

Bendra informacija apie "aukojo" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio aukojo sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "aukojo" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "aukojo".