Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai archyvą

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui archyvą, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį archyvą in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "archyvą".

Archyvą sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį archyvą


  1. Viešajai bibliotekai padovanojo savo dokumentų archyvą, bibliotekos knygas, parodų katalogus.


  2. Antrojo pasaulinio karo metais R.Ölleris dar padėjo pabėgėliams iš Lietuvos, o konsulato archyvą perdavė Švedijos lietuviams.


  3. Vitkus buvo Panevėžio dramos teatro metraštininkas, sukaupęs didžiulį teatro archyvą, kuriame unikali dokumentinė ir istorinė medžiaga.


  4. Nuo 2017 m., reorganizavus Vilniaus apskrities archyvą ir prijungus prie jo Utenos apskrities archyvą, įsteigtas Vilniaus regioninis valstybės archyvas.


  5. Pauliaus Esterhazy palikuonys Forchtenštaino pilį pradėjo naudoti reprezentaciniams tikslams, į ją perkėlė giminės archyvą bei ginklinę, senovinių laikrodžių kolekciją ir kt.


  6. Archyvavimo programa arba archyvatorius yra programa gebanti archyvuoti ar atkurti (išarchyvuoti) nurodytus katalogus ar bylas, peržiūrėti archyvo turinį, išmesti ar įvesti bylas į archyvą, atnaujinti archyvą.


  7. Jau XIX amžiaus pirmoje pusėje giminės dvare rinko labai vertingas meno kūrinių kolekcijas, tapybos, prabangos daiktus, didelę biblioteką ir archyvą, unikalius dokumentus, vertingas knygas, istorines relikvijas ir kita.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Juozas_Bagdonas_(1911), https://lt.wikipedia.org/wiki/Karl_Ragnar_Öller, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kazimieras_Vitkus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vilniaus_regioninis_valstybės_archyvas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Forchtenštaino_pilis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Archyvavimo_programa, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jonas_Feliksas_Tarnovskis_(1842)

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ archyvus archyvų ››

Bendra informacija apie "archyvą" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio archyvą sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "archyvą" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "archyvą".