Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai apsigyvena

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui apsigyvena, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį apsigyvena in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "apsigyvena". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi apsigyvena variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: apsigyvenant. Jei spustelėsite jus dominantį apsigyvena variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Apsigyvena sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį apsigyvena


 1. Kasmet išsikala naują drevę, tik retkarčiais apsigyvena senoje.


 2. Festivalio dalyviai apsigyvena Suvalkų mieste esančiose mokyklose.


 3. Kasmet daugiau nei 40 000 iš jų Japonijoje apsigyvena ilgesniam laikui.


 4. Dažnai apsigyvena senose kitų genių drevėse, prieš tai jas gerai išvalę.


 5. Pas juos apsigyvena jaunesnioji Anos sesuo Gabri, netrukus tampanti Marko meiluže.


 6. Jiedu gana lengvai suartėja, ima lošti poroje ir apsigyvena Rono draugo tuščiame bute.


 7. Jungtinėse Valstijose paprastai apsigyvena imigrantai iš Meksikos, Kinijos, Indijos ir Filipinų.


 8. Tuščiame kokone neretai apsigyvena kitas voras Sitticus floricola, o Clubiona phragmitis minta jaunikliais.


 9. Tomas apsirengęs princo drabužiais apsigyvena Anglijos karaliaus Henriko VIII rūmuose, o Edvardas tampa vargšu.


 10. Kartais apsigyvena sekliuose su gausybe plaukiojančių salelių ežeruose, dažnai įsikuria tvenkiniuose, vandens saugyklose.


 11. Šalia įrengtame informaciniame stende rašoma apie tokių medžių naudą gyvajai gamtai juose apsigyvena įvairūs paukščiai, šikšnosparniai, pelės.


 12. Tai tipiška mišraus miško gyventoja, peri lapuočių ir mišriuose miškuose, bet vis dažniau jos apsigyvena miestuose, kur yra pakankamai želdinių.


 13. Lengvai adaptuojasi prie urbanizuotos aplinkos ir apsigyvena Pietų Amerikos žemyno didelių miestų parkuose, ūkininkaujamose žemėse ir žmonių namų kiemuose, 1000 m aukštyje.


 14. Ilgainiui čia susikaupia jūros bangų sunešamas smėlis ir susiformuoja nedidelės salos, kuriose ima želti įvairios palmės, kiti tropiniai augalai, apsigyvena paukščiai, ropliai ir kiti gyvūnai.


 15. Šeimininkas ekologijoje, biologijoje - tai organizmas, kuriame apsigyvena virusas, parazitas ar komensalas, simbiontas; paprastai apsigyvenusio organizmo naudojamas kaip maisto medžiagų šaltinis.


 16. Grįžęs iš Romos į Avinjoną, Petrarka apsigyvena Vokliūze, už penkiolikos mylių nuo Avinjono, kur ketverius metus (1337−1341 m.) gyvena kaip atsiskyrėlis, užsiiminėdamas sodininkyste, fiziniu darbu ir kurdamas.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Didysis_margasis_genys, https://lt.wikipedia.org/wiki/Žrudliska, https://lt.wikipedia.org/wiki/Japonijos_demografija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vidutinis_margasis_genys, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kiaušinį_sudėjusi_mirtis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Perpetuum_mobile, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jungtinės_Amerikos_Valstijos, https://lt.wikipedia.org/wiki/Plūdvoriai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Princas_ir_elgeta, https://lt.wikipedia.org/wiki/Rudė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Uoksinė_pušis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Paprastoji_liepsnelė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Paprastoji_kalita, https://lt.wikipedia.org/wiki/Koralinis_rifas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Šeimininkas_(ekologija), https://lt.wikipedia.org/wiki/Frančeskas_Petrarka

Apsigyvenant sakinyje

Apsigyvenant yra apsigyvena, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius apsigyvenant.


 1. Pokario metais fabrikas išsiplėtė, pradėjo sparčiai augti, atsikeliant darbininkams iš Baltarusijos ir apsigyvenant sugrįžtantiems tremtiniams iš Sibiro, kuriems nebuvo leidžiama apsigyventi Vilniuje.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Grigiškės

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ apsigynė apsigyvendavo ››

Bendra informacija apie "apsigyvena" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio apsigyvena sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "apsigyvena" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "apsigyvena".