Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai antraciklinais

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui antraciklinais, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį antraciklinais in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "antraciklinais".

Antraciklinais sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį antraciklinais


  1. Arba alternatyviai antraciklinais po to skiriant anti-HER2 medikamentus.


  2. Trigubai neigiamiems navikams turėtų būti taikoma pirmos eilės chemoterapija taksanais ir antraciklinais.


  3. Ligonėms, jau gydytoms antraciklinais ir taksanais, efektyvūs yra kapecitabinas, vinorelbinas, eribulinas, nab-paklitakselis.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Krūties_vėžys

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ antra antraciklinų ››

Bendra informacija apie "antraciklinais" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio antraciklinais sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "antraciklinais" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "antraciklinais".