Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai administracijoje

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui administracijoje, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį administracijoje in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "administracijoje".

Administracijoje sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį administracijoje


  1. Reigano administracijoje, rašė mokslinius straipsnius.


  2. Dinkelsbiūlio (Dinkelsbühl) pabėgėlių stovyklos administracijoje.


  3. Mirus mylimajai pasiliko Škotijoje ir tarnavo britų administracijoje.


  4. Po rekonstrukcijos įvyko pasikeitimų administracijoje ir darbuotojų kolektyve.


  5. Abdur Rahmanas tapo Afganistano emyru, o Habibula dirbo jo administracijoje, buvo populiarus liaudyje.


  6. Vokiečių kalba taip pat buvo plačiai naudojama daugelio miestų administracijoje, po to, kai ten XIII a.


  7. Bija kaip biurokratas iškilo prezidento Ahmadu Ahidžo administracijoje dar septintajame dešimtmetyje, 1968-1975 m.


  8. Griežtomis priemonėmis, tokiomis, kaip aukščiausių valdininkų decimacija, naikino korupciją administracijoje, draudė administracinių postų pardavimą, mažino provincijų žemvaldžių įtaką.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Milton_Friedman, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vincas_Žemaitis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Robert_Burns, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kauno_Tado_Ivanausko_zoologijos_muziejus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Habibula, https://lt.wikipedia.org/wiki/Čekijos_karalystė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Paul_Biya, https://lt.wikipedia.org/wiki/Andronikas_I_Komninas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ administracija administracijos ››

Bendra informacija apie "administracijoje" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio administracijoje sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "administracijoje" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "administracijoje".