Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai adjutantu

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui adjutantu, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį adjutantu in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "adjutantu". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi adjutantu variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: adjutantus. Jei spustelėsite jus dominantį adjutantu variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Adjutantu sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį adjutantu


  1. Juozapas Antanas Kosakovskis greit tapo Napoleono I pirmuoju adjutantu.


  2. Po kautynių ties Gardino tvirtove buvo pakeltas praporščiku, vėliau paskirtas pulko adjutantu.


  3. Prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui tarnavo 1-ojo gvardijos artilerijos pulko štabo adjutantu.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Juozapas_Antanas_Kosakovskis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Petras_Pundzevičius-Petliukas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Walther_von_Reichenau

Adjutantus sakinyje

Adjutantus yra adjutantu, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius adjutantus.


  1. Karalienė gali jau baigusius savo kadenciją adjutantus paskirti nepaprastaisiais adjutantais.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Generolas_adjutantas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ adjutantas adjutantų ››

Bendra informacija apie "adjutantu" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio adjutantu sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "adjutantu" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "adjutantu".